استفاده VPN برای اندروید

استفاده VPN برای اندروید

استفاده VPN برای اندروید

خرید VPN موبایل یکتا از بهترین مسیر ها برای بازبینی وب به چهره ناشناس و برای بسط دادن سایت های مسدود شده است. استفاده VPN برای اندروید این بخاطر فراهم کردن آدرس IP جدید برای پنهان کردن آدرس IP راستین است.

ست کردن فیلترشکن اندروید

و موقعیت مکانی شما است. با این اوصاف، یکی سایر از مزایای بی اندازه خرید VPN این است که شما می توانید آن را روی دستگاه های اندروید و سایر سیستم های عامل اجرا کنید. از آنجاییکه ترافیک VPN رمزگذاری شده است، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که درحال استفاده از دستگاه اندروید در هر محدوده WiFi عمومی مثل هتل ها و کافی شاپ ها امن هستید.

نصب وی پی ان گوشی

تنظیمات VPN موبایل برای دستگاه های اندروید بسیار آسان است. بهتر است اندرویدهای ۴ و بالاتر استفاده کنید. شما می توانید در جاییکه PPTP و L2TP پشتیبانی یکپارچه خرید فیلترشکن روی دستگاه اندروید کاربرد کنید. برای داشتن یک پیوندیدن کریو VPN، به سادگی تنظیمات برنامه روی صفحه نمایش را باز کنید و در تقدیر Wireless & Networks بر روی More ضربه بزنید. بعد از وارد کردن اسم کاربری و رمز عبور که برای پیوست از سایت hivpn وی پی ان ضروری است، بهتر است که اگر می خواهید مجدد متعلق به استفاده کنید اطلاعات حساب کاربری را اندوخته کنید.

وی پی ان مجانی موبایل

با این حال توجه کنید همه دستگاه های اندروید هنگامیکه پیوندیدن PPTP را انتخاب کنید رمزگذاری را حمایت نمی کنند. اگر به هر مشکلی برخوردید، کوشش کنید خرید vpn اندروید پیوستگی خرید L2TP را استفاده کنید. L2TP برای شغل بهتر روی اندروید در مقایسه با PPTP شناخته شده است. اگر شما ترجیح می دهید که از شبکه OpenVPN کاربرد کنید، باید یک برنامه VPN خرید کنید. با این حال OpenVPN کمی پیچیده است و سررسید مانع است.

استفاده VPN برای اندروید

در برخی موارد، سرور VPN شما احتیاج خواهد سرویس ikev2 الی استشهاد های مناسب را دانلود و آنها در دستگاه اندروید خویش اندوخته کنید. اما اگر اخ دارید. اگر دستگاه شما اندروید های ۴٫۲  یا بالاتری دارد، شما گزینه Always-on VPN mode را خواهید داشت. وقتی که این گزینه پرکار باشد، دیتا های شما هرگز بدون خرید VPN ارسال نخواهد شد. اگر بیشتر اوقات از Wi-Fi کاربرد می کنید این ویژگی زیاد مفید است.