دانلود VPN کریو

ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور

ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور

ارور ۱۰۰۹ بلای جان اپل دوستان است، این رقم سدی‌ست برای کاربر ایرانی که فریاد می‌زند ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور کشور شما تحریم است و حق دانلود از آیتونز و اپ استور را ندارید. این پیغام هر چند وقت یکبار برای کاربران ایرانی ظاهر می‌شود، بسیاری از بازی‌ها برای اجرا نیاز به اینترنت دارند و دیدن چند باره این ارور بسیار آزار دهنده است.

ارور ۱۰۰۹ همیشگی نیست و در بازه‌های زمانی مختلف، برخی با آن روبرو می‌شوند. خودم با چند ISP مختلف تست نمودم که متاسفانه برخی از آنها با این ارور مواجه می‌شوند و عملا امکان دانلود از آیتونز استور بسته می‌شود.

برای حل مشکل 1009 در اپل باید از سایت اسپید وی پی ان اکانت خرید vpn تهیه کنید دوستان عزیز

ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور
ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور

راه حل پیغام ۱۰۰۹ در اپ‌استور

تنها راه حل برای دور زدن ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور استفاده از VPN است:

۱- VPN را فعال کنید. ( با سرویس وی پی ان پی پی تی کار کنید )

رفع اررور 1009

۲- بر روی ارور ۱۰۰۹ در اپ‌استور دانلود تب کنید تا دانلود آغاز شود.من یه سرویس یک ماهه ازتون خریدم، دنبال سرویسی بودم که سرور چین داشته باشه. سایت شما نوشته بود که داره ولی من داخل هیچ کدوم نتونستم پیدا کنم حتی PPTP که یه سرور چین داشت رو سعی کردم روی ویندوز تست کنم ولی نشد.

مشکل 1009 در آیفون

۳- اکنون می‌توانید VP.N را خاموش کنید، دانلود ادامه پیدا می‌کند. میدونم ولی من لازم دارم ریجن اکانتم رو عوض کنم، اون موقع چین و هنگ کنگ با هم فرق می‌کنن میدونم ولی هنگ کنگ برای کاری که میخوام یه نتیجه دیگه میده، آی‌پی چین رو لازم دارم

بهتر است اول با PPTP  متصل شوید و سپس اقدام به دانلود برنامه OpenVPN  و یا Cisco کرده و بعداز نصب با آنها متصل شوید