بهترین وی پی ان برای ایفون

بهترین وی پی ان برای ایفون

بهترین وی پی ان برای ایفون

همانطوری که میدانید در اپدیت جدید ios 10 دیگر بجای pptp گزینه l2tp موجود است، بهترین وی پی ان برای ایفون برای دریافت تنظیمات بهترین وی پی ان ایفون کلیک کنید میتوانید همپنین اکانت شادو را طبق کانکنشن هوشمند ویندوزر انجان دهید و طبق آموزش ها سایت میتوانید به خرید وی پی ان از سایت بپردازید، توجه داشته باشید این وی پی ان مخصوص اپل میباشد.برای دریافت وی پی ان رایگان برای ایفون کلیک کنید.

تنظیمات vpn ایفون

در صورتی که برای دانلود و آپدیت برنامه ها بهترین وی پی ان برای ایفون از اپ استور اپل مشکل دارید میتوانید با خرید وی پی ان از سایت اسپید vpn بدون نیاز به نصب نرم افزار براحتی به دانلود و آپدیت برنامه ها بپردازید، دقت فرمایید که این نوع وی پی ان مخصوص اپل بوده و احتیاج به نصب هیچ گونه برنامه ای ندارد.در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل به آیدی زیر پیام دهید.دوستانی که از گوشی آیفون استفاده میکنند قبل از اینکه به ios 10 آپدیت کنید این نکته را به خاطر داشته باشید که در ios 10 وی پی ان pptp حذف شده.

بهترین وی پی ان برای ایفون
این دوستان میتوانند با استفاده از سرویس L2tp متصل گردند و بهتر است بعداز اتصال برنامه سیسکو رو نصب نمایند و با سیسکو متصل گردند.👍
طبق عکس زیر میتوانید به سرویس L2tp وصل گردید و بدون نیاز به نصب برنامه، اپل استور را باز کنید و برنامه های خود را آپدیت نمایید.

سرویس جدید وی پی ان اپل

کته خیلی مهم : کابران گرامی اگر طبق آموزش بالا انجام دادید و  هنگام اتصال به L2TP با اررور مواجه شدید بهترین وی پی ان برای ایفون باید بجای زدن سرور آدرس، ip عددی بزنید لطفا آدرس سرور ها رو اصلا کپی نکنید شما باید حتما تایپ کنید : 👇👇👇👇

192.99.224.67
162.245.80.8
198.20.116.79
31.192.106.145
31.3.225.157
162.245.80.8

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

بهتر است بعداز اتصال به L2TP و باز کردن استور اپل، برنامه Cisco any connect را دانلود و نصب نمایید زیرا  سرویس L2TP در بعضی از مناطق محدود شده است. ( روی ایرانسل در حال حاضر محدود است )
در صورتی که در اتصال مشکل داشتید با پشتیبانی مطرح نمایید
@Vpnspeed

local_offerevent_note

account_box speed


local_offer