خرید l2tp برای ios 10

خرید l2tp برای ios 10

سرویس L2TP توسط برخی از isp ها محدود شده. سرویس دهنده های اینترنتی که این سرویس بر روی آنها تست شده خرید l2tp برای ios 10 به خوبی کار میکنند عبارتند از : شاتل، پارس آنلاین، آسیاتک، مخابرات، ارتباط گستر،پیشگامان،داتک، اینترنت همراه اول، اینترنت رایتل، اینترنت ایرانسل. مابقی سرویس دهنده ها تست نشده اند. شما در این امر مارا یاری کنید و اطلاع رسانی کنید.

وی پی ان برای ایفون ios10

دوستانی که از گوشی آیفون استفاده میکنند قبل از اینکه به ios 10 آپدیت کنید این نکته را به خاطر داشته باشید که در ios 10 وی پی ان pptp حذف شده.طبق اخبار از پیش اعلام شده دوستانی که گوشی آیفون و آیپد خود را به ios10 بروزرسانی کرده اند. VPN از طریق PPTP را از دست داده اند. به همین منظور ما سرور های L2TP را بروزرسانی کرده ایم که بتوانید آن را بر روی ios10 خود تنظیم کنید.توجه : اگر طبق آموزش قبلی انجام دادید و با ارور زیر مواجه شدید باید بجای سرور آدرس ip بزنید خرید l2tp برای ios 10 لطفا سرور ها رو کپی نکنید باید حتما تایپ کنید چون این سرویس رو کپی حساسه.

 

فیلترشکن مناسب اپل جدید

گر برای دانلود و آپدیت برنامه ها از اپ استور اپل مشکل دارید میتوانید با خرید وی پی ان از سایت خرید وی پی ان اپل ما بدون نیاز به نصب نرم افزار براحتی به دانلود و آپدیت برنامه ها بپردازید
برای خرید به لینک زیر مراجعه کنید لینک آموزش خرید vpn در ستینگ آیفون و آیپد در پست بعدی.طبق عکس زیر انجام بدید کاربران عزیز :

خرید l2tp برای ios 10
خرید l2tp برای ios 10

تا بیدار بشم یه چکی کنم دستت درد نکنه نگاه کن خودت خب ولی هر چی بود از همین اتک هاست.

local_offerevent_note

account_box speed


local_offer